skip to Main Content
+90 (326) 614 7414 [email protected]

Control Gümrük Müşavirliği sektörün de müşteri odaklı olabilmek, müşteriyi anlayıp daha iyi bir hizmet yelpazesi sunabilmek için IT (Bilişim Teknolojisi) alt yapısına ve teknolojisine yatırımı, sektörde ilklere imza atarak yaptığı çalışmalar ile de çağın getirdiği tüm yeniliklere kullanmayı hedeflemiştir.

Vermiş olduğu gümrük müşavirlik hizmetinin önemini çok iyi bildiği için, şirket içerisinde bu hizmetlerin verilmesi ile ilgili çalışan tüm birimlerin entegre bir şekilde çalışmasının ve işlemlerin yapılması esnasında bölümler arasındaki bilgi akışının hızlı, zamanında ve eksiksiz olması için tüm işlemlerini kendisine özgü ve kendi bilgi birikimini yansıttığı yazılımlar ile sağlanmıştır.

Bu sayede, yapılan tüm işlemler doğru ve zamanında sonuçlandırılarak, geriye dönük analizlerde müşteri talepleri başarıyla karşılanmıştır. İşin başlangıç aşamasında bitiş aşamasına kadar süren tüm süreçleri geliştirmiş olduğu yazılım ile takip ve kontrol ederken bu başarısını müşterilere yönelik geliştirdiği uygulamalar ile müşteri tarafına da taşımayı başarmıştır. Geliştirilmiş olan bazı uygulamalar sırası ile şu şekilde anlatılabilir:

Bu bağlamda;

Attığı her adımın sağlam, geriye dönük, açık ve analiz edilebilir olması için teknolojiyi gümrük müşavirlik hizmeti ile birleştirdi. Server ve network alt yapısında gerekli tüm çalışmaları yapıp, ISS ve Exchange serverlarını şirket bünyesinde bulundurup merkez, şube ve ofisler arasında çevrimiçi bağlantıları fiber optik ve radyo link alt yapısını kullanarak kurmuştur.

Back To Top