skip to Main Content
+90 (326) 614 7414 [email protected]

Her müşterimizin geleceğine açılan bir anahtarı olduğumuzun, her müşterimizin geleceğimize açılan bir anahtar olduğunu bilerek çalışırız. Müşteri ilişkileri yönetiminde en büyük farkımız kurumsal hafızamızın teknoloji ile bütünleşmiş olmasıdır. Kurumsal bilgi standartlarımızın kurulmuş ve her geçen gün zenginleşerek gelişmektedir.

Müşterimiz hakkında bilgilerimiz diğer CRM çalışanlarından farklı olarak sürekli müşterilerimize verdiğimiz hizmetlerden beslenir.

Operasyon anında bizlerle paylaşılan bilgiler, müşterimizi daha iyi tanımamızı sağlar. Müşterilerimizi tanıdıkça hizmet hızımız artar, hizmet kalitemiz yükselir, ortak risklerimiz azalır. Müşteri ile tanıştığımız ya da bir müşterimiz bize görev verdiği anda kurumsal hafızamız ve CRM programımız anında harekete geçerek çalışmaya başlar. Bütün bir süreç boyunca müşteri bilgilerimiz yenilenir, genişler ve zenginleşir. Bundan sonraki hizmetlerimize yön verir ışık tutar.

Her bir müşterimiz bizim için farklıdır. Biliriz ki her müşterimizin kurumsal iş kültürü, tedarikçileri, işleri, çalışanları, sektörü doğal olarak farklıdır. Bu farklılıkları bilerek hizmetlerimizi kusursuz yerine getirmeye çalışırız. Müşterilerimiz ile ilgili her işimizi, her görüşmemizi, her temasımızı takip eder, yöneticilerimizin denetimi altında, çalışanlarımızı yönlendiririz.

Hizmetlerimizin her bir aşamasında nelerin, nasıl, kimle, ne zaman, ne kadar sürede yapılacağı konusunda kalite prosedürlerimize bağlı olarak çalışanlarımızı bilgilendirir ve yönlendiririz.

Back To Top