skip to Main Content
+90 (326) 614 7414 [email protected]

Şirketimiz, müşterilerinden gelen iş talimatlarının tüm süreçlerini İş Akış Sistemi ile takip etmektedir. Bu sayede geriye dönük analizler yapılarak aksama ve hatalara neden olan süreçler belirlenip çözüm noktasında başarı sağlanmaktadır.

İş süreçleri karmaşıklıklarını ve bağlantılı işlerin sürelerine bağlı olarak dakikalar seviyesinden günlere kadar değişik tüm işlerin analiz ve kontrollerini yapabilmek için geliştirilmiş olan sistem yapısıdır. Control Gümrük Müşavirliği müşterilerinden gelen iş talimatlarının tüm süreçlerini İş Akış Sistemi ile takip etmektedir. Bu sayede geriye dönük analizler yapılarak aksama ve hatalara neden olan süreçler belirlenip çözüm noktasında başarı sağlanmaktadır.

SMS (Gümrük İşlemleri Kısa Mesaj Bilgilendirme) Sistemi

Control Gümrük Müşavirliği gün içerisinde yapmış olduğu gümrükleme işlemlerini İş Takip modülünde takip etmekte, ilgili bölümlerde çalışan müşteri temsilcileri bu modülden işlerini organize edip işlerin son durumlarını bu modüle işlemektedir. İş Takipte takip edilen ithalat veya ihracat işlemin bittiği zaman ilgili kayıt üzerinde “İşlem Bitti” ibaresinin belirtilmesi ile müşteriye ilgili işin gümrükleme işleminin bittiği SMS ile bildirilir.

Back To Top